Зробила запис в ютуб-каналі свого сімейного дуету "Терті пляцки" . Колядка "В Вифлеємі радість стала"

youtu.be/D89lMh9d2vE

Дуже жаль було, але мусіла видалити всі презентації на сайті, так як уже не залишилося вільного місця на конспекти для 9 класу

Відкрився укр.сайт "Одногрупники". Там є розділ "документи", а також є блог. Я помістила там свої матеріали на 8 клас, але вони ще не допрацювали і мені здається, що крім мене ніхто цих розділів не бачить. Може згодом все наладиться. Було б дуже добре, тому, що там немає обмеження трафіком

Я помістила в розділі "Конспекти" 1 урок "Мистецтво" по Гайдамаці. Конспект не дуже мені подобається, так як ще немає підручника, а календарний план з інтернету (одна тема на 2 уроки). Я поділила таким чином: матеріал 1 семестру 8 класу включила в 1 урок, а 2-го в 2 урок. Оскільки помінявся автор підручника, є ілюстрації, які не розглядались у 8 класі. Я на них звертаю свою увагу в першу чергу. Те, що аналізувалось у 8 класі, я у конспекті не повторюю, так як у мене досить мало залишилось простору на сайті і не вистачить на цілий 9 клас. Календарний план не мій, тому я його на сайт не виставляю. Пишіть свої пропозиції у гостьову книгу, я постараюсь їх врахувати

Шановні мої гості. Я не знаю, чи зможу ще зайти на мою сторінку, так, як у мене адрес mail.ru, який вже сьогодні блокується. На свою пошту я вже зайти не можу. Тут так само не можливо змінити електронну адресу. Напевно створю ще один блог. Тільки те погано, що пошукові сайти так швидко його знайти не зможуть (для цього їм потрібен певний час). Будем надіятись на краще

  

 

Шуточная притча об Учителе

 

    Когда родился новый учитель, к его колыбели спустились три феи.

 

    И сказала первая фея: "Ты будешь вечно молод, потому что рядом с тобой всегда будут дети."

 

    И сказала вторая фея: "Ты будешь, красив мыслями и душой, потому что нет благороднее призвания дарить свое сердце детям."


     И сказала третья фея: "Ты будешь, бессмертен, потому что ты продолжишь свою жизнь в своих учениках."


     Но тут к колыбели спустилась четвертая фея, злая, и мрачным голосом проверещала: Но ты вечно будешь проверять тетради, рабочий день твой будет 8 часов до обеда и 8 часов после, все мысли твои будут в школе и только о школе и никогда ты не успокоишься. Так что выбирай, пока не поздно!

 

    Учитель: "Поздно, эта фея всегда является слишком поздно, и те учителя, которые решили связать свою жизнь со школой, с детьми, никогда не изменят этой прекрасной профессии."

 

Головна сторінка

Клавіші розучували ніч

Клавіші розучували ніч.    Із мелодій ледь летіли зорі.    Котик з казки ледь торкає віч    Музикою радості і волі.    І дитячий невмирущий дзвін    Колискових сонячних, яскравих,    Піднімав народи із...
Читати далі

Сайт Соколишин Галини Іванівни 

 
 Музика в перекладі з грецької мови - мистецтво муз. У греків були музи лірики, танців, комедії. трагедії, історії. астрономії, та не було музи музики, бо музика об'єднувала всі мистецтва та науки, богів, людей, небо і землю. Музику вважали в Греції не тільки джерелом радощів та насолоди, але і як головну складову частину виховання.
Музика - мистецтво, тісно пов'язане із життям. А тут і доречно прозвучати вислову Гіппократа: "Життя - коротке. мистецтво - вічне!"
Свій сайт я створила з метою обміну досвідом проведення уроків музичного мистецтва, музичного життя школярів та моїх хористів із УГКЦ Архистратига Михаїла в смт. Печеніжин Коломийського р-ну на Івано-Франківщині.

 

 

Новини

Блог

Що буде, якщо зникне МУЗИКА

                                  Що буде, якщо зникне МУЗИКА?- закриють музичні школи- свята в садочках - університети, коледжі, училища- КВН, концерти, фестивалі, конкурси,гуртки - шкільні заходи...
Читати далі

Я унікальність

Що означає унікальність? Я – унікальність? Звичайно – унікальність)…Кожна людина унікальна. Тільки постає питання «А в чому ж полягає моя унікальність?»  Про це я намагалася думати з самого ранку. Сонячний весняний ранок, в кімнаті чути солодкий аромат кави, день починається чудово! Та ще...
Читати далі

Перший блог

Сьогодні був створений наш новий блог. Слідкуйте за оновленнями, і ми будемо тримати Вас в курсі наших новин. Ви можете читати нові записи цього блогу використовуючи RSS канал.
Читати далі

Моє життєве кредо:

Якщо Ваш план на рік - садіть рис.

Якщо Ваш план на десятиліття - садіть дерева.

Якщо Ваш план  на все життя - вчіть дітей!

                                     Конфуцій

Моє педагогічне кредо

    Не заплямую ім'я педагога  
    І буду гідним Вчителя звання
    Клянусь з цієї не звернуть 

                               дороги,

Несучи в свій Любов, Добро,

                         Знання.

 

Тема, над якою я працюю:

Естетично-чуттєве виховання дітей шляхом впровадження інтерактивних методів навчання на уроках музичного мистецтва

Блог

Що буде, якщо зникне МУЗИКА

                                  Що буде, якщо зникне МУЗИКА?- закриють музичні школи- свята в садочках - університети, коледжі, училища- КВН, концерти, фестивалі, конкурси,гуртки - шкільні заходи...
Читати далі

Я унікальність

Що означає унікальність? Я – унікальність? Звичайно – унікальність)…Кожна людина унікальна. Тільки постає питання «А в чому ж полягає моя унікальність?»  Про це я намагалася думати з самого ранку. Сонячний весняний ранок, в кімнаті чути солодкий аромат кави, день починається чудово! Та ще...
Читати далі

Перший блог

Сьогодні був створений наш новий блог. Слідкуйте за оновленнями, і ми будемо тримати Вас в курсі наших новин. Ви можете читати нові записи цього блогу використовуючи RSS канал.
Читати далі

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

Так 740 94%
Ні 44 6%

Загальна кількість голосiв 784

Новини

Сайт Соколишин Галини Іванівни відкрито

Сьогодні відкрився наш новий веб сайт. На цьому сайті я планую розмістити розділ з поезією для душі, з притчами, життєві історії, у методичні матеріали буду загружати особисті кращі конспекти уроків, календарне планування та іншу корисну інформацію. Якщо хтось щось має цікаве з цих питань -...
Читати далі

Блог Соколишин Галини Іванівни

Cоколишин Галина Іванівна
вул. Шевченка, 2
смт. Печеніжин
Коломийського р-ну
Івано-Франківської обл.
78274
0667036578
0673484086
top-lider67@mail.ru